החומרים שלנו

בעידן של היום כל אחד יכול לכתוב מה שהוא רוצה והמושג חומרי ניקוי טבעיים נזרק לכל עבר בלי יותר מידי מחשבה ובדיקה. חשוב לנו להציג לכם את החומרים שאנו משתמשים בהם בתהליך הניקוי בכדי שתוכלו להבין למה אנו מתכוונים כאשר אנחנו אומרים 'חומרים טבעיים וידידותיים לפעוטות ובעלי חיים בלבד' ובכדי שתוכלו להיות בטוחים שחומרי הניקוי שלנו הם ללא ספק הטובים ביותר שאפשר למצוא בשוק.


כל החומרים מיובאים מאמריקה ושייכים לחברה האמריקאית 'מאסטרבלנד' אשר מתמחה בניקוי ריפודים ונחשבת המובילה בתחומה בעולם בגלל האיכות הגבוהה של מוצריה ובגלל היותם חומרים טבעיים וידידותיים לסביבה ביתית. כל החומרים עומדים בתקן משרד הבריאות האמריקאי הנחשב לאחד המחמירים בעולם ולכן איכות החומרים והמוצרים שאנו משתמשים בהם בתהליך הניקוי היא הגבוהה ביותר.

אנזים פרי ספריי:

אבקה מיוחדת המורקבת מסוגי אנזימים שונים (ממש כמו בבטן שלכם) אלה הם חומרים ביולוגיים טבעיים שמיוצרים בכל יצור חי, תפקידם הוא לפרק לכלוך קשה כמו אדמה, שומן גוף, חלבונים שונים וזיעה. בנוסף הוא מכיל גם ממיסים טבעיים שמקורם בעצי הדר, השילוב של האנזימים והממיסים הופך את המוצר לאפקטיבי במיוחד ויעיל כמעט לכל סוגי הריפודים, הבדים וספות העור למינהם. חומר זה מוריד את הכתמים העקשים ביותר בצורה טבעית ומתפרק מהר מאוד כאשר עובר הזמן אחרי ניקוי הספה.


זאפיט:

חומר ניקוי בדים על בסיס נוזל, מורכב ממיסים טבעיים אשר מקורם מעצי האדר. תפקידו להמיס שומן גוף, שמן, מסטיקים, תרסיס צבע, דיו, פוליש נעליים, ליפסטיק, אספלט, דבק ועוד. אנו מערבבים את הזאפיט עם האנזים פרי ספריי לפני הניקוי ומתיזים אותם יחד על הספה בכדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.


איזי כותון פייס:

פורמולת ניקוי חזקה במיוחד, מיוצרת ספציפית עבור כותנה ובדים טבעיים לבנים, מעלימה השכמות ואף מתקנת השכמות שנוצרו עקב ניקוי לא מקצועי. כאשר אנו מנקים בדים טבעיים ומזרנים אנו מתיזים את האיסי כותון לאחר שאיבת הפריספריי והזאפיט על מנת להלבין את הבד ולהשאירו עם ריח רענן.
 


קרם מותאם לעור:

קרם על בסיס שמנים וואקס המותאם לספות עור, תפקידו לרענן את מרקם העור ובסוגי עור מסויימים גם לתקן שריטות קלות, בנוסף הוא סותם את נקבוביות העור ומונע מהם לצבור אבק ולכלוך בעתיד ובכך מאריך את אורך חיי הספה. אנו מורחים את הקרם לאחר ייבוש ספת העור מחומרי הניקוי על מנת לספק את תוצאות הניקוי הטובות ביותר.
 


סקאנק אודור קונטרול:

נוגד ריחות חזק במיוחד שמפרק ריחות חזקים של שתן, נבלה ואף בואש. חומר זה נחשב המוצר הטוב ביותר עבור בעיות של ריח רע בריפוד לדוגמה ריח לא נעים של שתן  על המזרן וטיפול בריח נבלה שלא רוצה לרדת מהספה במרפסת. אנו מערבבים את הסקאנק אודור עם הפריספריי והזאפיט כאשר אנו מנקים ריפודים עם בעיית ריחות רעים בכדי להעלים את הריחות הלא נעימים ולמנוע מהם לשוב ולהידבק לבד.​

הקלינרים - מומחים לניקוי ריפודים ושטיחים