חברה לניקוי שטיחים​

חברה לניקוי שטיחים תותיר את השטיח שלכם נקי מכל האבק, הפסולת והאלרגנים

 

מכל הרהיטים בבית, השטיח חווה את התנועה בעלת המגע הישיר ביותר, אשר תורמת להצטברות לכלוך ולבלאי כללי. חברה לניקוי שטיחים פועלת על מנת לשמור את השטיח נקי ומתוחזק, על מנת לשמור את מראהו כחדש, וגם על מנת לאפשר לו אריכות ימים. השטיח בבית דורש ניקוי באופן מקצועי פעם או פעמיים בשנה, בהתאם למידת התנועה בבית. בעלי בתים צריכים לדאוג לשאוב את השטיח לפחות אחת לשבוע בין פעולות הניקוי מקצועי.

 

בין היתרונות הבולטים של ניקוי השטיח על ידי חברה לניקוי שטיחים, הינו הגידול במשך החיים של השטיח. הניקוי המקצועי עוזר להאריך את חיי השטיח. עם הזמן, לכלוך, אבק, אלרגנים ופסולת מסוגים שונים מצטברים בשטיח ונטמעים בתוך הסיבים. בסופו של דבר הם גורמים להתדרדרות במצב הסיבים ולפיצולם. הסרת הלכלוך והפסולת תעזור לשפר את מידת אריכות ימים של השטיח, בדומה להסרת אבק ואלרגנים אחרים שנוטים יותר לדבוק בשטיח מלוכלך מאשר בשטיח נקי.

 

שואבי שטיחים מקצועיים בדרך כלל כוללים שיטות ניקוי מעורבות, המשלבות מים חמים לשם הסרה יעילה אל הפסולת מעומק הסיבים ומותירים את השטיח נקי לחלוטין. בעלי בתים יכולים לסייע בהפחתת הצטברות הפסולת על ידי שאיבת אבק באופן קבוע, באמצעות מכשיר שואב אבק.

 

חברה לניקוי שטיחים משאירה את השטיח נקי וזה תורם לסביבה בריאה יותר. חלק מן האבק והאלרגנים הנלכדים בסיבי השטיח עשויים למצוא את דרכם אל אוויר הנשימה וכך הם עלולים לגרום לבעיות נשימה, לתגובות אלרגיות ולבעיות בריאותיות אחרות. הטמפרטורה הגבוהה של המים בשימוש ברוב שיטות ניקוי שטיחים הורגת את האלרגנים, כך שהם כבר לא מהווים איום בריאותי.

 

הקלינרים - מומחים לניקוי ריפודים ושטיחים