ניקוי ריפודי רכב​

הכסאות ברכב התלכלכו וספגו כתמים?

הרכב כבר לא נראה כמו חדש?

הגיע הזמן לנקות את ריפודי הרכב, היום הרבה מהחברות לניקוי הרכבים אינן מנקות ריפודים אלא את החלק החיצוני והפנימי  של הרכב בלבד בגלל קושי הוצאת הלכלוך והכתמים מהריפוד, לנו יש טכנולגיה חדשה המאפשרת לנקות את כסאות הרכב בלחץ מים ושאיבה על מנת להוציא את הכתמים העקשים ביותר. אנו משתמשים בחומרים טבעיים היחודיים לריפודי הרכב  על מנת להוציא את הלכלוך בצורה הטובה ביותר ולהשאיר את הרכב שלכם נקי ורענן ללא כתמים.

 

למה חשוב לנקות ריפודי רכב:

היום רוב האנשים דואגים לנקות את הבחוץ של הרכב ואת החלק הפנימי שמסביב לכסאות, אך את הכסאות בלתי אפשרי לנקות עם אמצעים פשוטים וציוד ביתי, הריפודים ברכב צוברים הרבה לכלוך והם החלק הקשה ביותר לניקוי ברכב, הם נוטים להשחיר מאבק ולצבור כתמים ככל שעובר הזמן ולכן חשוב מאוד לנקות אותם מידי תקופה בכדי לשמור על הניקיון ברכב ועל בריאות המשפחה. אנו מבצעים את ניקוי ריפודי הרכב על ידי טכנולגיה חדשה עם 100% התחייבות לתוצאות!

 

מתי כדי לנקות את ריפודי הרכב:

 

כל אחד יכול לבחור מתי נוח לו לנקות את הריפודים ברכב, לרוב כדאי לנקות ולחדש את הרכב כל כמה חודשים ובכך לשמור על עמידות המושבים ופנים הרכב לאורך זמן. גם את הרכבים המלוכלכים ביותר ניתן לנקות ולחדש ולכן כדאי להתקשר אלינו לשיחת יעוץ חינם לפני שחושבים על החלפת ריפודים ברכב בכדי לחסוך לכם כסף וזמן.

 

איך מתבצע הניקוי:

 

אנו עובדים בכל הארץ ומגיעים עד לביתכם בכדי לנקות את ריפודי הרכב שלכם ללא צורך בהגעה אלינו על מנת לספק לכם את שירות נקיון הרכב הנוח ביותר עבורכם. אנו מבצעים את ניקוי הריפודים ברכב עם ציוד מתקדם אשר מותאם במיוחד לניקוי ריפודים תוך כדי שימוש בטכנולגיית הזרקה ויניקה. אנו מתשמשים בחומרים טבעיים וידידותיים לילדים ובעלי חיים אשר מנטרלים ריחות רעים ומרככים את הבד ברכב. אנו מבטיחים עד 100% שביעות רצון על כל ניקוי, מומלץ להתקשר אלינו לשיחת יעוץ חינם!

 


הקלינרים - מומחים לניקוי ריפודים ושטיחים