ניקוי שטיחים

יש לכם כתמים על השטיח? האבק טשטש את הצבע שלו?

השטיח נוטה להתלכלך במהירות בגלל הרבה סיבות כמו כתמים מנוזל שנשפך, חיות מחמד, הליכה עם הנעליים על השטיח, ובעיקר בגלל שהוא נמצא על הריצפה ונותה לצבור כמויות גדולות של אבק אשר קשה להוציא עם אמצעים ביתיים פשוטים כגון שואב אבק פשוט ומטאטא. כאן נשאלת השאלה למה לזרוק כאשר אפשר לחדש? בעזרת הציוד המתקדם שלנו אנו מבצעים ניקוי שטיחים מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, שואבים את כל האבק שהצטבר עם הזמן ומוציאים את הכתמים הקשים ביותר בכדי להחזיר לשטיח שלכם את המראה שהיה לו ביומו הראשון בביתכם.

למה חשוב להזמין ניקוי שטיחים:

כשהשטיח מתלכלך הוא נוטה לצבור הרבה אבק ולכן משמש כמקור לקרדית האבק בבית אם אינו מתוחזק כראוי, אלרגיה לקרדית האבק היא בין האלרגיות הנפוצות בעולם והיום ידוע שעודף אבק איננו דבר בריא כלל, לכן חשוב מאוד לספק לשטיח שלכם נקיון מקצועי כשהוא מתלכלך. אין זה אומר שצריך לנקות אותו כל חודש כמובן אך כשרואים שהוא מלא אבק כדאי לספק לו נקיון עמוק ויסודי על מנת לשמור על אורח חיים נקי ובריא בביתכם.

 

איך מתבצע ניקוי שטיחים מקצועי:

 

הצוות המיומן שלנו יגיע לביתכם עם ציוד המותאם במיוחד לניקוי שטיחים, על ידי מכונה נשפריץ חומר על בסיס אנזים שתפקידו לפרק שומני גוף וכתמים למינהם, לאחר מכן אנו נשאב את האנזים מהשטיח תוך כדי השפרצת חומר טבעי נוסף שתפקידו לפרק כתמים קשים על בסיס נפט כגון כתמי דיו דבק סליים מסטיק וכו אשר בלתי אפשרי להוציא באמצעים רגילים, לאחר מכן נשאב שוב ונתיז מרכך בד טבעי אשר יחזיר ברק לשטיח ויגרום לו להראות כחדש. חשוב מאוד לציין כי כל החומרים שלנו הם על בסיס טבעי בלבד וידידותיים לילדים קטנים ובעלי חיים.

 

מתי לנקות את השטיח:

 

כאשר השטיח מאבד מעט מצבעו המקורי בגלל שכבת אבק או שהוא מכוסה כתמי נוזל, שתן או שומן הגיע הזמן לבצע ניקוי שטיחים, אם אתם לא בטוחים שילחו לנו הודעה עם התמונה של השטיח או התקשרו לשיחת יעוץ בחינם ואנו נגיד לכם אם השטיח שלכם צריך ניקוי, מה מצבו מבחינת לכלוך ומתי כדאי לבצע את הניקוי לשטיח. במידה והשטיח מלוכלך חשוב מאוד להזמין ניקוי שטיחים מקצועי בכדי לשמור על אורח חיים נקי ובריא בביתכם.

 

הקלינרים - מומחים לניקוי ריפודים ושטיחים