ניקוי ספות בד​

הספה שלכם מלוכלכת?

הסלון הוא מרכז הבית ולכן טבעי שהספות שלכם יצברו לכלוך, אבק וכתמים עם הזמן. ניקוי עמוק ומקצועי יכול להחזיר לספה שלכם את הברק שאבד ולגרום לה להראות כמו ביום הראשון שקניתם אותה.

מתי הגיע הזמן לנקות את הספה שלכם?

הצבע נראה דהוי? לעתים הצבע הדהוי בספה נובע מחוסר ניקיון ולא רק מבלאי מתמשך של הספה. על ספות בהירות ולבנות בעיקר ניתן לראות השחמה של הצבע שנובעת כתוצאה משכבת לכלוך אשר מצטברת על גבי בד הספה, במצב כזה הספה זקוקה לניקוי עמוק בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת שלנו אשר תחזיר לה את הצבע והברק הטבעי שלה. מומלץ להתקשר אלינו לשיחת יעוץ חינמית שבה נזהה את סוג הבד של הספה שלכם וניתן לכם הצעת מחיר מותאמת.

 

יש כתמים על הספה? ספות בד צוברות כתמים בקלות אך כמעט בלתי אפשרי להיפתר מהם עם שואב אבק או מטלית רטובה בגלל שהכתם חודר גם לפנים הספה ובכדי להוציא אותו דרוש ניקוי עמוק בטכנולוגיה מתקדמת שכולל השפרצת מים לפנים הספה ושאיבתם החוצה עם הלכלוך, האבק והבקטריות שהצטברו בספה. במהלך הניקוי אנו שואבים את הלכלוך העמוק ביותר תוך שימוש בחומרים טבעיים המותאמים לניקוי ספות בד, כך אנו מסירים גם את הכתמים הקשים ביותר!

 

סוגי הכתמים:

 

כתמי שמן: כתמים שנוצרים כתוצאה מחומר שומני שנשפך על הספה

כתמי זיעה: כתמים נפוצים מאוד נוצרים בעיקר מישיבה ממושכת על הספה לאורך זמן

כתמי אוכל ושתייה: אלו הם הכתמים הנפוצים ביותר ונגרמים כאשר אוכלים על הספה

פליטה: לעתים קורה בבית עם פעוטות, אלו כתמים קשים אך גם אותם אנו מסירים עד 100%

הצטבר אבק בספה? האבק בספה בדרך כלל לא בולט לעין אך ללא ספק הוא מורגש כשנוגעים בה, על ידי טפיחה על הספה תוכלו לראות אם יוצא ממנה אבק (לפעמים האבק מסתתר עמוק בספה) אלרגיה לאבק נפוצה מאוד בקרב האוכלוסייה ומעטים האנשים שלא יתעטשו ואף יתגרדו מעודף אבק בבית. עם הציוד המתקדם שלנו אנו יכולים להוציא את האבק העמוק ביותר בספה ולתת לה מראה אסתטי ונקי.

 

איך מתבצע הניקוי:

 

לאחר קביעת מועד הניקוי לשעה שנוחה לכם אנו נגיע לביתכם, נזהה את סוג הבד ונתחיל בתהליך הניקוי. תחילה נתיז חומר על בסיס אנזים שתפקידו לפרק כתמים ולכלוך קשה, לאחר מכן נשאב את הספה תוך כדי השפרצת חומר נוסף על מנת להוציא את כל הלכלוך האפשרי. לבסוף נשאב שוב את הספה ובו זמנית נתיז מרכך מיוחד שתפקידו להחזיר את הרכות לספה. חשוב לציין שכל החומרים טבעיים וידידותיים לפעוטות ובעלי חיים. לעוד פרטים התקשרו עכשיו לשיחת יעוץ בחינם!

 


הקלינרים - מומחים לניקוי ריפודים ושטיחים