ניקוי מזרנים​

המזרן, המקום בו אנו מבלים במומצע את רוב זמננו מתלכלך וצובר אבק ככל שעובר הזמן מקנייתו. אנשים רבים אינם מודעים לכמות הלכלוך והאבק הלא בריא שהמזרן שלנו יכול לצבור. מחקרים אף מראים שהמזרן עולה במשקל עם השנים כתוצאה מהצטברות של לכלוך. אנו מבצעים ניקוי מזרנים באמצעות טכנולגיה מקדמת בשיטת הזרקה ושאיבה אשר מאפשרת לנו לבצע ניקוי עמוק ויסודי למזרן ולהחזירו למצב נקי ורענן כמו שהיה ביום קנייתו.​

מתי כדאי לנקות:

תלוי כמובן במצב המזרון, ברגע שיש כתמים נראים לעין וגוון המזרון השתנה במקצת בגלל שכבת לכלוך שנצברה עליו סימן שהמזרון כבר לא חדש ונקי כפי שהיה כשנקנה. כל אחד יכול להחליט מתי נוח לו לנקות לפי מצב הלכלוך במזרון, אנו ממליצים לנקות כאשר יש אחד מהסממנים הבאים כגון ריח רע, אבק, כתמים ושומן גוף על המזרון בכדי ששנתכם תיהיה טובה ונעימה יותר.

 

למה לנקות:

 

כפי שציינו מחקרים רבים מראים כי המזרון עולה במשקל עם השנים בגלל הצטברות אבק, זיעה ובקטריות מסוגים שונים אשר חלקם ניזנים מהעור המת שלנו ומתרבים במזרון ולכן חשוב מאוד להקפיד על היגיינה וניקיון ליד המזרון בכדי להפחית את הצטברות הלכלוך ככל הניתן. בגלל הסיבות הללו אנו ממליצים לקרוא למקצוענים בכדי לתת למזרון שלכם את הניקוי היסודי והעמוק אשר מגיע לו!

 

איך מתבצע הניקוי:

 

לאחר קביעת מועד הניקוי לזמן הנוח לכם אנו נגיע לביתכם ונתחיל בתהליך ניקוי המזרן, תחילה נתיז על המזרן חומר על בסיס אנזים וממיסים טבעיים שמקורם בעץ ההדר, תפקידו לפרק כתמים קשים כגון שומן גוף, שתן, כתמי שמן וכו.. לאחר מכן נשאב את הלכלוך בעזרת הציוד המתקדם שלנו ובאותו הזמן נתיז חומר מלבין אשר יחזיר למזרון את הצבע המקורי שלו וישאיר לו ריח רענן. במידה ויש ריחות לא נעימים מהמזרן אנו נשלב בניקוי מנטרל ריחות טבעי אשר יעלים את הריחות הרעים מהמזרן ויעזור למנוע מהם להצטבר בעתיד.

 

תחזוק המזרון לאחר הניקוי:

 

ישנם מספר דרכים לדאוג להגיינת המזרון שלכם לאחר הניקוי כגון-

*לחות – מזרנים רגישים ללחות ויכולים בקלות לאגור בקטריות ואף עובש כתוצאה מלחות גבוהה לכן ממולץ להשאיר את המזרון יבש ולדאוג הלחות בבית לא תיהיה גבוהה.

*שאיבת המזרן – לאחר ניקוי המזרון אנו ממליצים לשאוב את המזרן מדי שבועיים על ידי שואב אבק פשוט בכדי למנוע הצטברות אבק עתידים ולשמור על היגיינת המזרון.

*ציפוי למזרן – כדאי לחסות את המזרן בציפוי מותאם אשר מונע חדירה של אבק חיידקים ונוזלים עתידית למזרון.

 

הקלינרים - מומחים לניקוי ריפודים ושטיחים