ניקוי ווילונות​

מרגישים שהצבע בוילון דהה?
הוילונות כבר לא נקיים וחדשים?


הוילונות נוטים לצבור את האבק והלכלוך שהרוח מכניסה איתה פנימה אל הבית מכיוון שהם נמצאים על החלון, כל וילון בכל צבע ובכל מצב ניתן לניקוי וחידוש. אנו מתמחי בניקוי וילונות בכל הסוגים בטכנולגיה מתקדמת ומגיעים לכל הארץ עד לבית הלקוח בכדי לספק לכם את שירות הנקיון הנוח ביותר עברוכם. התקשרו אלינו לשיחת יעוץ חינם, אנו נגיע לביתכם ונאבחן את סוג הוילון ונספק לכם הדגמה חינם בביתכם!

ניקוי וילונות מקצועי:

אנו משתמשים בציוד מתקדם בשיטת הזרקה ויניקה אשר מותאם לניקוי וילונות, בעזרת חומרים טבעיים וידידותיים לילדים ובעלי חיים אנו יכולים לנקות כל וילון ולגרום לו להראות חדש (כל עוד אין בו קרעים ונזק בבד כמובן) על ידי שיטת הניקוי המתקדמת שלנו אנחנו יכולים לספק את תוצאות הניקוי הטובות ביותר שניתן להשיג. בתהליך ניקוי הוילונות אנו מבצעים ניקוי של בד הוילון ולאחר מכן מתיזים עליו מרכך טבעי אשר יחזיר לו את המראה הטבעי שלו, ירכך את מרקם הוילון ובו זמנית ישאיר אותו רענן. הדגמה חינם בבית הלקוח!


למה לנקות את הוילונות:

הוילונות במשך הזמן צוברים לכלוך, אבק, כתמים, שיערות בעלי חיים, כרדית האבק וכו בכדי לנקות את הוילונות אנו מתשמשים בטכנולגיה מתקדמת וציוד חדשני אשר מספק תוצאות טובות הרבה יותר מאשר אמצעי ניקוי פשוטים שיש בכל בית. חשוב לנקות את הוילונות שלכם על מנת לשמור על בריאות ואורך חיים נקי בביתכם. אנו מנקים וילונות מבד טבעי, סינתתי, פשתן וכל הסוגים האחרים בבית הלקוח כאשר הוילון נשאר במקומו.
 
 

הקלינרים - מומחים לניקוי ריפודים ושטיחים